| Daviid a întrebat:

Se mai poate repare daca din greseala intr-un motor de drujba s-a bagat ulei de lant in rezervorul de benzina iar in rezervorul de lant s-a bagat benzina Dau funda!

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cred ca nu s-a defectat nimic odata ce banui ca na pornit, iar daca pornit a mers nici un minut.Ce poti sa faci este sa golesti ambele rezervoare si sa pui in fiecare ce se pune dupa care va functiona mai mult ca sigur. Uleiul in loc de benzina n-a facut nimic rau, ba cum am spus banui ca nici na mai pornit, cel mai mult i-a facut ungere la carburator.Benzina in loc de ulei ar fi fost rau pentru ca ar fi uzat lantul rapid, alantul s-ar fi ars, dar banui ca nici ala n-a mers odata ce motorul na pornit cu ulei.Deci nu ai ce repara, eventual sa scoti si sa pui corect ce se pune in fiecare.Bafta

| Ohaithar a răspuns:

Da, du-o la un service, dar te va costa ceva bani.

| BalutaMaryan a răspuns:

Vreau un raspuns