| anonim_4396 a întrebat:

am sa va arat mai multe masini care se incadreaza in bugetul meu de 3000e,va rog sa analizati si sa imi spuneti care ar fi cea mai buna varianta(ma refer la consum,costul pieselor,costul reviziei, fiabilitate) dau fundita. 1)http://www.autovit.ro/......74797.html

Răspuns Câştigător
| twingoo a răspuns:

Raspuns: niciuna din cele de mai sus. De ce? Inafara de Logan toate au o varsta destul de inaintata si un rulaj foarte mare... vei mai face cateva zeci de mii de km si vor incepe sa iti cada piese de pe ea si atunci vor incepe costurile cu adevarat...Iti recomand masini mai "modeste", cu un rulaj de maxim 80. 000km reali

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Eu aș alege Logan-ul.
La restul, și piesele, și întreținerea, și taxele (cele anuale - RCA, CASCO, impozit local) sunt mari.