| dani701 a întrebat:

Am si eu o problema.
Am un fiat din 2011 punto evo si am observat ca nu imi functioneaza sitemul s&ssad, care poate fi cauza? dau funda.

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Am avut un fiat 500 cu s&s si asa imi facea si mie de noua daca nu era incalzit motorul sau erau prea multi consumatori.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cauza o reprezinta lipsa vizitei la mecanic.

| dani701 explică (pentru cristimihailov):

Cu sigurata asta era cauza. masina are 34900km, nu are nici o problema. problema cu start&stop sa remediat singura.winking

| cristimihailov a răspuns:

Da... faptul ca a disparut nu inseamna ca s-a reparat. E adevarat ca poti sa ai si markeri falsi, dar de ce vrei sa aflii daca erau falsi sau nu mai tarziu?

| MariusF23 a răspuns (pentru cristimihailov):

Am avut un fiat 500 cu s&s si asa imi facea si mie de noua daca nu era incalzit motorul sau erau prea multi consumatori.