| AlexandruCK a întrebat:

am si eu o problema. Vreau sa schimb butonul acela de comanda pentru geam pe partea dreapta la o skoda fabia 2002 hatchback, si nu stiu cum. Pe cartea stanga au fost prinse in suruburi si am reusit sa le inlocuiesc, dar pe partea dreapta nu are asa si nu stiu cum... astept pareri

1 răspuns:
| 07gabriel07 a răspuns:

Butonul este prins pe fata de usa. In primul rand nu incerca sa tragi de el ca. Cel mai ok ari sa demontezi fata de usa jos decuplezi cablu scoti butonu din interiorul fetei pui butonul nou cuplezi mufa inapoi si pui fata la loc