| Jipa95 a întrebat:

Salutare! Detin o Skoda Fabia hatchback 1.4 benzina din 2002, si imi troncane pe fata, nu stiu de la ce este, asa ca m-am decis sa schimb mai tot ce ar cauza asta. Nu ma pricep ce piese ar trebui, desii stiu ca trebuie schimbat bucsaraia la ea, in afara de asta nu mai stiu, si vreau sa va intreb cam la ce bani m-ar duce piesele? In afara de capetele de bara, pe care l-am schimbat recent.

2 răspunsuri:
| Gotti08 a răspuns:

Sunt ieftine la piese. Mai ai de schimbat basculele si amortizoarele. La un polo din 2003 am schimbat toata fata cu 100 de euro, piesele de pe autodoc

| Gotti08 a răspuns (pentru Gotti08):

Aa...si bieletele antiruliu.