| BikeNo a întrebat:

am si eu un 320 coupe din 1995 si de cand l-am luat nu mi s-a aprins nicio lumina in bord,cand vreau sa aprind pozitiile nu mi se aprinde absolut nicio lumina,nici la ceasuri,nici cele de la butoane, am verificat sigurantele si nu e niciuna arsa.Care poate fi problema?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Posibil sa se fii deconectat mufa de la blocul de lumini, sau sa se fii stricat acesta.

| BikeNo explică:

Am uitat sa precizez ca martorii din bord functioneaza.Va rog mult un sfat ar fi util.Multumesc.Funda.