| oproiu a întrebat:

Buna ziua am o problema cu un Ford focus 1 fabricație 2001 nu se mai aprind becurile de t ceasuri bord am verificat becurile siguranțele și nimic

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceasurile alea au destul de multe probleme, se dezlipesc contactele din ele, parca.
Vezi ca este grup Focus mk1 Romania pe Facebook, cauta acolo o rezolvare sau niste ceasuri sh.

| oproiu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mulțumesc caz rezolvat eres de la butonul de reglare intensitate luminoasă în bord

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bec ars, nici o problemă (gravă) - desfăcut totul și schimbat becul. La un meșter priceput!