| Iulian199i78 a întrebat:

am si un scuter first bike imperial 125cc are set nou tot, porneste bine tot, da face presiune in baia de ulei, adica cand deschid joia arunca ulei si nu are mult ulei si imi arunca simiringul, ce pot să-i fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Setul nu a fost montat corect.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Segmentii au fost pusi aiurea, scapa compresia.
In primul rand, trebuie orientati cu deschizatura in parti opuse, si au pe ei indicii care te ajuta sa nu ii pui cu susul in jos.

| DaniTDCI a răspuns:

Setul nu e montat corect, din set îți baga compresia în baia de ulei și etc