| Valentin_Ionescu_1993 a întrebat:

am un modulator la masina, de muzica, nu stiu cum se numeste e unul de 20-30 de lei, cand l-am cumparat a mers totul OK, dar dupa cateva zile a inceput sa nu-mi mai mearga, imi arata ca imi canta melodiile dar nu se aude la masina melodiile, am cautat mai multe canale de radio, dar la nici unul nu se aude, daca oi avea probleme la bricheta acolo, nu am cum sa-mi dau seama ca nu mai am ala de aprins...

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pai normal trebuie sa iti arate si frecventa pe care emite, pe care de astfel o poti seta singur. Daca ai probleme la bricheta, nu se alimenteaza deloc, din moment ce iti arata ca merge, evident se alimenteaza, deci nu e de acolo.
Daca nu merge si nu merge, chiar si pentru 20 de lei ai 2 ani garantie...

| 0rlando a răspuns:

Îl poți arunca la gunoi.
Chinezăriile sub 100 de lei, fie se defectează repede, fie prezintă probleme de calitate și funcționalitate.

| ombladon a răspuns:

Nu mai ai ce face cu el...