| MadalinAlin a întrebat:

Am un Opel Astra G din '98 motor de 1.2 benzina si nu mai trage deloc. Care este problema?
Am nevoie de un raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Problema este ca nu mai trage.
Vezi daca are benzina.
(asa intrebare, asa raspuns...)
Macar porneste?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu as zice sarumana ca mai porneste. Are 20 de ani aproape laughing

| blAster85 a răspuns:

Nu mai trage deloc? adic sta pe loc masina cand o calci?(in cau asta, ambreiaj.)daca merge si nu trage cum trebuie, filtre aer/combustibil, bujii, sau poate trebuie segmentat.

| MadalinAlin explică:

Nu trage, adica cand merg cu ea si o calc acceleratia abia se misca.