| Ex_Al_1990 a întrebat:

Salut tpu..am un piaggio si si in toba are doua găuri gaura tobei si mai avea una micuța și cineva mi-a spus ca dacă o astup se aude motorul mai încet și așa am făcut și cum tot am încercat sa o astup acum e gaura de 2 degete.și in mers moare motorul..accelerez un pic merge 2-3metri și iar moare. știe cineva dacă e de la toba sau de la ce moare motorul? Va rog mult ajutați-mă!

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Cu ce ai incercat sa o astupi? S-ar putea sa fi infundat toba de tot.