| adi1999 a întrebat:

am un vw passat b6 brek și are navigație și am o problema la Bluetooth, nu ma pot conecta, când apăs pe butonul PHONE, SE DA PE MUTE, nu întra în meniul de Bluetooth, am si modul de bt sub scaun și microfon in plafon, ce as putea sa fac sa ma pot conecta sa întru în meniul de bl sa-mi caute telefonul? VA ROG, AJUTAȚI-MĂ!

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Salut, încearcă să verifici toate dispozitivele conectate din meniul navigației și încearcă să ștergi câteva dintre ele tot din acel meniu, pentru că din câte știu, este un număr limitat de dispozitive pe care le poți asocia bluetooth-ului navigației și e posibil sa ai toate sloturile ocupate.