| ionut7x7 a întrebat:

am un vw polo si cand pun frana se incalzeste roata din spate stanga ce poate sa aiba, si cand pun frana se aude si un scartait

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba sabotii de frână.S-au uzat si acum freaca fier pe fier.

| ionut7x7 explică (pentru darrio2007):

Poate avea legatura si cu rulment, pentru ca eu la acea roata am si rulment dus,

| darrio2007 a răspuns (pentru ionut7x7):

Rulmentul scartaie mereu.Nu doar la franare.

| blAster85 a răspuns:

Daca face sunet urat cand franezi schimba si discurile, risti sa ti se blocheze roata in mers si e naspa.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Ionut ia-i mai facut revizia periodic? poate is uzate placutele si discurilewinking, dar vb lu dario vezi si la Saboti

| ionut7x7 explică:

O sa ma duc azi cu ea la un service
multumesc de raspunsuri