| Piikachu a întrebat:

as vrea sa imi cumpar si eu o mini motocicleta sau un cart, orice motorizat dar nu prea puternic. As vrea sa fie destul de ingrijit si la un pret maxim de 600 lei. Nu trebuie nou. Astept linkuri. Multumesc!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Recomand sa te sfatuiesti la un magazin de motorete la mana 2ª care vin cu garantie si revizuite inainte de vanzare. ATV-ul e bun pentru camp, mopedu e bun la oras dar la banii tai sanse nu prea ai sa faci rost de ceva bun, o bicicleta slefuita ti-ar iesi. Eu am investit 440€ intro bita si mi-e destul de utila in oras, inlocuieste masina si merg oriunde cu ea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La un buget de 600 lei, iti cumperi doar motoreta Mobra, la care trebuie sa stii mecanica, altfel nu te descurci cu ea, sau un kart model comunist, cu motor de Mobra sau Mobra Hoinar.
600 lei nu sunt suficient nici macar pentru o bicicleta buna.

| Seby90 a răspuns:

Te costa cam 80 lei pentru ceva gen 20 minute cu kartul la inchirieri, ai impresia ca ti-l vinde cineva cu 600 lei?

| MrAnonym a răspuns:

Incearca pe mercador.ro

| Revendicated a răspuns:

Hey,pai scuza-ma dar ai vazut si tu la tv,, suna-l pe varu te rezolva,, glumeam pai poti intra si tu pe site-urile de vanzari.
Ex:Olx, Mercador, Tocmai.ro multi oameni vand lucruri, la revedere

| 22091998 a răspuns:

Da pe olx.ro si gasesti acolo tot felul de scutere la mana a doua, dar trebuie sa stii un pic de mecanica, ca altfel...