| Ionut1981 a întrebat:

As vrea sa stiu cat ar costa scoala de soferi,mai exact taxele, fisa medicala, instructor, rog sa raspunda doar cei care au luat recent permisul.,, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mad1 a răspuns:

Pentru conducere depinde de oras eu am dat 1000 lei, asta intrebi la scoala de soferi. Fisa medicala in jur de 100 lei. O taxa de 68 lei pentru ridicarea permisului se plateste la posta. Succes. Poti sa dai si 800 lei pe orele de conducere ..depinde de oras si de scoala

1 răspuns:
| Dyalema a răspuns:

Eu am dat 1800. Aici erau incluse analizele medicale, examenul psihologic, legislația si 30 de ore de conducere. Acum îți dai seama că diferă de la unii la alții, de la oras la oras, depinde pe ce masina faci. Oricum mai mult de 2000 de lei nu ar trebui să coste in total.