| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Buna ziua, cam cat ar costa o fisa medicala si aviz psihologic pentru scoala de soferi categoria B?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bucuresti, intreaba l pe medicul de familie si iti spune el pretul

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

30 lei era acum poate sa mai scumpit oricum e pana in 50 lei

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ambele? sau fiecare cate 50?

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Prin zona auzisem de 200 lei ambele tu in ce oras stai daca zici ca e 50?

| Condrache_Marian_1989 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ok am inteles, mersi fain de informatii!

| suntserios a răspuns (pentru Condrache_Marian_1989):

Te a prostit omul si i-ai mai dat si funda.

E 150-200 lei fisa medicala

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Condrache_Marian_1989):

Bucuresti, intreaba l pe medicul de familie si iti spune el pretul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda, mult succes