| bibi5961 a întrebat:

as vrea sa stiu de la posesorii acestei masini mai multe detalii, cat de buna este masina, daca e scumpa intretinerea, daca are probleme, pentru ca as vrea sa imi cumpar aceasta masina. este vorba de FIAT STILO 1.6 benzina si un 1.9 jtd, astea 2 le-am gasit la pret accesibil. dau fundita pentru cel mai bun raspuns. va multumesc

1 răspuns:
| pii a răspuns:

In bani astia mai bine ti-ai lua un fiat panda, a class sau opel astra cu motor sub 1.6, 1.7 diesel
Fiat stilo e o masina frumoasa si atat