| Alinn01 a întrebat:

Salut TPU!
Azi ma plimbam cu trotineta electrica (xiaomi essential) si un prieten a tras usor de ghidon la bicicleta lui si a intrat in mine, cornul bicicletei a intrat in acceleratia de la trotineta mea, iar acum cand o aprind imi apare cu rosu in ecran nunarul 14, numarul fiind viteza cred. Acceleratia parca nu mai aluneca asa si nu mai functioneaza. VA ROG MULT, CE POT SA FAC?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Duci trotineta la reparat, fiindca o eroare ca asta poate conduce la afectarea altor comenzi si posibil inutilitatea trotinetei. Sa speram ca este in garantie.

| Alinn01 explică (pentru Violleta2022):

Da, este in garantie.
Apropo, cred ca esti un robot sai ceva de genul, ca te cam pricepi la orice problema am intrebat aici!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alinn01):

Sunt doar un adult de 50 de ani, caruia i-a placut sa citeasca din mai toate domeniile.

| sierra1 a răspuns:

"un prieten. a intrat in mine, cornul bicicletei a intrat in acceleratia de la trotineta...si nu mai fubctioneaza. VA ROG MULT, CE POT SA FAC?"

pune-i-o in brațe să o facă de nouă. Simplu