| Valentinracheta a întrebat:

cam cât m-ar costa un motor nou nouț de 1. 9tdi 131cp nou nouț fără km(comandat)! Pentru un Audi a4 b6 break din 2004, dau funda!

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu se mai fabrica. Poti doar sa faci tu unul ca nou la o firma buna care face RK cu tot nou.

| Valentinracheta explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ok, și cam cât ma costa

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Valentinracheta):

Ceri oferte de la cateva firme. Blugii costa la fel oriunde? Lucrari din din astea nu se fac cum e manichiura sa un tuns.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cine panarama mea baga un pumn de bani intr-un motor, pe o masina de 13 ani, ca sa ajunga intr-o zi sa fie singurul din metropola care merge cu o masina istorica de 26-30 de ani? Cred ca ce vrei tu fac 2 la 10 ani in EU.

| Celcareajuta a răspuns:

Cu siguranta mai mult decat costa masina in momentul de fata.