| Ion_Darius_1996 a întrebat:

Care ar fi problema la un suzuki rmz 50 ch motor de am6, am schimbat doua carburatoare si face la fel, merge ce merge si dupa moare, si nu isi mai revine prea repede, merge doar daca o turez mult daca nu moare? Va rog frumos!

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Verifica te rog pistonul si cilindru daca au urme pe ele. poti face asta fara sa le demontezi invarte motorul cu cu o cheie si simti la mana daca are compresie, asa am patit si eu la un scuter