| Florin_Mihai_1996_nqE9 a întrebat:

Care este cea mai zgomotoasa toba pe care o pot pune pe o motocicleta? Și câți decibeli are? Un toce exhaust? Suzuki GSXR 1000 2017...

Răspuns Câştigător
| RobertMoto18 a răspuns:

Akrapovic L7 sau un alt model nu este tot akrapovic se numeste LV-10 dar nu stiu cati decibeli are îmi cer scuze

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este ilegal, stai cuminte cu ce ai.

| JicaContra a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu asculta de CookieVedetaAmarataTPU, care ca de obicei bate campii
saracutul de el are pata pusa pe mine, si asta din cauza ca nu il las sa bata campii fara sa ii dau peste nas

https://legestart.ro/......gomotoase/

ce mai ai de zis domnule vedeta amarata?

| cristimihailov a răspuns:

Ia naiba un claxon de tren.
De ce vrei sa o injure toti pe mama ta si tot regnul pana la crocodil, cand, folosind claxonul te vor injura doar pe tine.

| JicaContra a răspuns:

Ce te iubim noi pe tine si pe motopartza ta, cand strici linistea cartierului... stiai ca e ilegal peste un nr de decibeli?!?

| RxTx a răspuns:

Da jos toata toba nu ai nevoie de ea daca vrei sa faca galagie