| Damon217 a întrebat:

Cât costă schimbarea volanului de pe partea dreapta pe partea stângă a unui Audi Q7 an 2010? Doresc niște răspunsuri clare și bine puse la punc. Multumesc!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Costa 0lei. Nu merita sa bagi 8000€ in defecte care vin pe termen lung

suntserios
| suntserios a răspuns:

Minim 1500 euro
vrei raspunsuri clar si bine pune la punct intrebi la un service nu aici

| Wr3nch a răspuns:

Atunci intra pe un forum auto sau vorbeste cu un mecanic:))

Ai aici cateva idei generale:))
https://www.4tuning.ro/......37501.html

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La reprezentanta probabil mai mult decat face masina laughing

| Lucian4 a răspuns:

Oare mai este rentabil financiar? Mai dai bani in plus pe langa costul masinii