| Marius_3897 a întrebat:

cat ma cost sa inscriu un scuter la primarie cu motor de 49 cm. am la el talon de Italia?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa de inscriere este din categoria taxelor locale si difera de la o primarie la alta, fiind stabilita de consiliul local. Oricum, nu cred ca este peste 100 lei. Du-te la primarie si afli. Numai bine!

| BassHunter13 a răspuns:

Pai dupa noua lege trebuie sa ii faci RAR sa platesti acolo nu stiu cat, dupa taxa de inscriere in circularie la primarie!

| Mariussss14 a răspuns:

Mie mi-a spus un prieten ca este 300euro pe mine atat ma costa un enduro de 50cc in austria