| V4lentynTW a întrebat:

caut un parasolar din fata soferului pentru dacia duster 2018, nu vreau sa dau banul aiurea pe unul nou, imi puteti spune unde as putea gasi unul sh? poate la un cimitir de masini? Sunt din Bucuresti. Multumesc frumos si normal ca dau funda.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta un parc de dezmembrari care are Duster 2018.
Cel mai probabil, o sa gasesti cu greu, masini avariate, dar poate gasesti un parasolar intreg.
Iti recomand sa intrebi totusi si la magazinele de piese noi, ca totusi vorbim de o bucata de plastic, fabricata in Romania. Poate nu are pret imens.