| IonutSxz a întrebat:

Salut TPU, ce e mai bine sa folosesc la amplificatorul de la masina? Equalizer ul sau bass eq?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masina este construita ca sa te plimbi cu ea nu sa faci discoteca, muzica o poti asculta la un nivel scazut ca sa nu deranjezi alti participanti la trafic, la volan esti atent la semafor la pietoni sa nu i calci si la viteza cu care circuli, vrei amenzi de la politie cand o sa auda agentii muzica la maxim te vor oprii si i ti vor da amenda, asa ca multumeste te cu un cd sau casetofonul cu care ai cumparat masina si aia e.

| IonutSxz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stai calm ca nu tin muzica la blana prin oras, o tin si eu pe drum in afara localitatii

| ReddY25 a răspuns:

Bass equalizer