| alexcoman34 a întrebat:

ce masina îmi recomandați așa că pentru început? Am un buget de 2500-3000 euro, s-au ce ar trebui să i-au in vedere la achiziționarea primei masini?

5 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Daca nu ai drumuri multe o benzinara iti e de ajuns. Piese ieftine fata de diesel, audi, skoda, vw motor 1.6 nici prea mare nici prea mic.

| Sn4k3 a răspuns:

Golf 5.

| Mad1 a răspuns:

Sa nu fie pe motorina...au piesele scumpe. opel astra h gasesti la banii astia arata si bine. motor 1.4 benzina sau golf 4, sau vw passat...dar consuma cam mult.

| Alex955 a răspuns:

Sa fi atent sa nu aibă rugina pe jos sau sub ea, sa fi atent la cati km are în bord și sa o conduci puțin sa vezi cum pare la mers

| az864zb a răspuns:

Passat Sau golf. Recomand 1.9 tdi motorina sau 1.8 aspirat benzina. Nu 1.8 T ( turbo! ), Evită.