| Tudor_George_1994 a întrebat:

ce masina mi-ati recomanda la un buget de 5000 de euro...de preferat 1.6 benzina sau 1.7-1.9 diesel?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Golf 4 sau Passat b5.5, 1.9 TDI.
Mi se par cele mai bune masini, care merita folosite la noi in Romania.

| Sofer a răspuns:

Opel Astra GTC H 1.6 i 16V sau 1.7-1.9 CDTI

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ai multe variante disponibile, din pacate toate SH (nu exista masina noua la pretul asta) Eu o sa-ti dau doar cateva :

- vw Passat B6
- Skoda Octavia 2
- Kia Ceed
- Renault Megane 3
- Opel Astra H

| dany2446 a răspuns:

Eu zic sa optezi pentru 1.7 sau chiar 1.9 diesel, sunt moatoare mai puternice si mai rezistentewinking

| Tudor_George_1994 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri cred ca o sa ma axez pe un opel astra H.