| Cristian7991 a întrebat:

ce parere aveti de un Renault Laguna ca optiuni are xenon, dublu climatronic, navigatie, senzori parcare, pilot si incalzire in scaune motor 2.0 diesel 150 cp inmatriculata ro si foarte ingrijita la un pret de 3300 euro. Am uitat sa adaug jante, esp iar masina e berlina din 2006. Stiu ca piesele sunt foarte scumpe dar pe mine ma intereseaza ele ca masini cum sunt

Răspuns Câştigător
| Drapak001 a răspuns:

Colegu eu am avut un renault identic.In general masina este ok, motoarele is pe viata lor acum ai grija sa nu fumeze prea mult ca ar putea fi o problema si uita.te un pic la tabla daca e ok, in general renault are probleme.si la pret mi se pare ca e destul de okin ceea ce priveste si dotarile pe care le are.Bafta

2 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

E ok, e spatioasa insa pretul mi se pare suspect de mic pentru o Laguna din 2006.

| Cristian7991 explică (pentru Braunion):

Masina o voi lua din Germania