| BoBBy a întrebat:

Salut, baieti

Am o Skoda Octavia 2 din 2008
106.000 km
senzori ploie lumina
parctronic
xenon care vede dupa coltlaughing
geamuri electrice, volan reglabil, staune fata reglabile pe inaltime, adancime etc
MP3, cotieta
dublu climatronic
jante pe 16"
Frigider >:
arata impecabil
are doar o zgarietura minora da nu se observa pentru ca e argintie
e rulata in tara 500km
functioneaza tot la ea
motor 1.9 diesel 105 cai
Inmatriculata

Cati bani credeti ca iau pe ea daca o vand?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai dat exagerat de mult pe ea, pe net le gasesti la 9000 si nimeni nu oferta pretul cu care o pui pe net cel putin 500 de euro mai pierzi la negociere daca vrei sa o vinzi. Variante cu Audi ar fi o idee daca ai banii sa dai diferenta dar si acolo pierzi. Acum eu zic ca daca reusesti sa o dai in 9000 la cum sunt preturile la ora actuala este ok sau ii faci casco, mai dai 1000 de euro si apoi o distrugi si iei de la cei de la casco vreo 12.000 de euro dar vezi la cat o evalueaza cei la Casco prima oara. Multi fac asta sa isi recupereze banii!

| cossmy a răspuns:

9000 de euro...la dotari, km si anul de fabricatie, mi se pare un pret corect

| DaNNN a răspuns:

8000-9000 Maxim

| sk8Rco a răspuns:

Pai.nu te supãra prietene...asta-i pretul... vreo 8500-9400 max(sa gasesti un prost so dai cu atatlaughing)

| BoBBy explică:

Am dat acum jumate de an 10600 cu tot cu inscris,
cum so dau cu 9000, da ce's nebun?laughing
mai bine o dau la variante cu un audi, si tot imi scot banii pe ea, poate mai binehappy