| DieterBortscher a întrebat:

Salut TPU. Ce parere aveti despre Toyota GT86 (2013)?
Am pus acum ceva timp o intrebare ca sa primesc sfaturi de la voi, deoarece vreau sa imi cumpar o masina pe care sa o inlocuiasca pe cea pe care o am acum.
Initial m-am uitat sa imi cumpar un Audi A5 (2011), Audi A5 Sportback (2011) sau Audi A4 (2012). Insa mi-a atras atentia si aceasta masina, mentionata mai sus. Ce parere aveti despre ea?
Este cu aproximativ 3000 de euro mai scumpa decat modelele de Audi mentionate. Am toti banii jos, deci nu visez sau alte chestii.

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Ba, este ceva mai deosebit. adica deja dupa mine A5, A4 sunt masini des intalnite pe strada. Un GT86 e ceva mai deosebit, arata super si e masina sa te simti bine cand o conduci. Daca ai banii go for it.