| anonim_4396 a întrebat:

ma găsesc de un timp sa îmi vând mașina, e vorba de un Audi A6 2013, 3.0 diesel, sedan, ce alte masini îmi recomandați, diesel, cu motor de peste 2.5 pana la 3.0? Ce sa sa nu fie mai vechi de 2011? In afara de Toyota, Dacia, Renault, Kia, eu m-am gândit la un VW Phaeton din 2012-2013, sau la un Audi A8, mai vechi, dar aștept orice parere

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa dai un A6 pe un vw?
Sau de ce sa dai o masina premium din 2013 pe una mai veche?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Pai Phaeton e peste A6, e mai mare, mai dotat, ani pe aproape, motor bun, iar in legatura cu A8, la fel, e mai mare, mai spațios, sta mai bine pe drum, e mult mai confortabil, nu se compara la confort, Phaeton cu A6, sau A8 cu A6, părerea mea, însă aștept alte pareri

| Începătorul988 a răspuns:

Audi a7 Sportback.

| PaulStudio a răspuns:

Ai o masina premium an foarte bun, tot ce vrei la ea, poate nu merita sa o vinzi (ii scade din pret) sa iei una asemanatoare la dotari poate si an mai mic.

| anonim_4396 explică (pentru PaulStudio):

Crede-ma ca te plictisești tare de ea după un timp, chiar f tare

| PaulStudio a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ia BMW seria 5, tractiune pe spate, sportivitate ceea ce nu prea este la audi