| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce sa fac daca nu merge radioul la masina de cand am schimbat bateria?
Casetofonul se aprinde dar nu se aude nimic, ce sa fac?
Este un Ford Transit.

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Pai ce casetofon ai? 6000CD? Nu scrie pe ecran CODE? Trebuie sa bagi codul de securitate.
Daca nu ai codul de securitate, cauta pe internet decodoare sau pe Android. Apesi tasta 1 si 6 in acelasi timp sa iti dea seria, seria trebuie sa fie de genul M12345 sau V12345, dupa care folosesti seria sa aflii codul.

| Zuzumilk26 explică (pentru 4ndr33y):

Am băgat codul. Si pot pune pe orice post de radio vreau dar nu se aude deloc.