| vladandy a întrebat:

ce se mai aude de permisele pentru mopede? mai sunt valabile atestatele(acel permis eliberat de scoala de soferi precum am urmat scoala si cursurile)... astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Cu ala te poti inscrie la examen.

| vladandy explică (pentru viotedy):

Trebuie mers la o scoala de soferi sau cum?

| viotedy a răspuns (pentru vladandy):

Direct la politie dar trebuie dosar.trebuie sa intrebati ce acte trebuiesc.

4 răspunsuri:
| necse6alex a răspuns:

Viotedy din pacate nu ai dreptate.
Atestatul nu mai ai ce face cu el de fapt nici nu se mai da atestat dai direct pentru permis A1 cu instructor exact ca la categoria B. Funda?

| viotedy a răspuns (pentru necse6alex):

Ce A1 spui? pentru A1 faci scoala.pentru AM i-am zis eu ca se prezinta cu atestatul si se inscrie la examen, fara scoala.