| florynboy23 a întrebat:

cine ma poate ajuta sa gasesc piese tuning pentru un bmw m3 (l-am cumparat de curand si as vrea sa il tunez) http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/......43736.html aceasta este masina ce site0ri cu piese imi dai si cand ma refer la tuning doar la plasticuri ca motoru cutia de viteze e buna doar plasticuri! funda!

Răspuns Câştigător
| RedDragon86 a răspuns:

Pai...poti incerca to pe 4tuning, pe red zone tuning...sau pe alte site-uri cu tunari. daca nu meerge asa, poti cauta pe la reprezentante BMW dar te asigur ca sunt foarte scumpe
si acum un sfat de la owner de BMW. exista creme si solutii pentru tapiterii si nu costa mai mult de 50 de lei
iti urez bafta si spor la tuning
funda?

1 răspuns:
| dru1darius a răspuns:

Daca aia ii masina, atunci nu ii M3, 320d nu ii motor de M, poate ii echipata cu pachet M, aia ii alta mancare de peste