| EmyAleXu a întrebat:

Cine mi-ar putea spune ce are un schimbator de viteze in butuc, de pe o bicicleta din strainatate care nu schimba vitezele, cineva mi-a zis ca ii lipseste o piesa, dar nu mi-a zis cum se cheama, va rog sa imi zica cineva daca stie, sau daca are alta problema puteti sa imi spuneti, dau funda, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

As vrea o poza a respectivului butuc,sau cel putin un marca,model, serie, sigur sunt inscriptionate undeva, si apoi mai vorbim, fara detalii amanumtite nu te poate ajuta nimeni.