| VOLVO4LIFE a întrebat:

dati-mi idei de adaptoare auto mp3 in care bagi carduri de memeorie sau stick-uri sa asculti muzica si care merge pus in locul brichetei. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| timilian90 a răspuns:

Se numeste "modulator" il gasesti in toate mallurile "carrefour" "real" "metro" etc... sau prin piete. Precizare majoritate sunt la fel, difera doar look-ul acestora, evident ca sunt si mai scumpe care au o claritate mai mare de redare a sunetului. dar ca esenta sunt la fel! Numai bine!