| Andrei281040 a întrebat:

Cum fac sa pun muzica pe o masina pe care merg doar cd-uri, faca cd? Am un aparat din acela de bagi in locul brichetei si in el poti pune stick dar nu stiu cum se foloseste. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca aparatul nu accepta altceva decat CD-uri atunci ori schimbi aparatul ori iti cumperi o boxa externa si pui muzica din telefon

| DanyDav a răspuns:

Acela "stikul" merge pe o anumita banda, frecventa exact ca radio, deci salvezi muzica in memoria lui si te conectezi la el prin radio de la masina, dai play si asta e.