| Den1470 a întrebat:

la modulator auto merge stick de 4GB,in sensul ca daca il citeste, dati-mi si alte informatii...

Răspuns Câştigător
| Mp28evil28 a răspuns:

Iti merge sigur, si nu se ard eu folosesc de 2 ani unul pe care am dat 50 lei si nu am nicio problema si am 8 g sycul

2 răspunsuri:
| LittleEndian a răspuns:

Eu am unu de la chinezi de vreo 3 ani, n-am avut niciodata probleme, am incercat si cu 4 Gb si il citeste.

| Lauraelena01 a răspuns:

Eu am folosit si stick de 8GB, depinde de capacitatea modulatorului. cat de bun e. Eu pana acum am ars 2-3 fiind de proasta calitate!