| Alin933 a întrebat:

De ceva vreme când dau dintr-o groapa cu mașina sau merg pe un drum mai prostcasetofonul mi se opreste. Mi se oprea si înainte dar numai când dădeam dintr-o groapa mai mare (ceva mai serios), acum mi se oprește si la cea mai mica gropita. Daca țin mana pe el merge. Știe cineva ce pot să-i fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai tine antisocul

| LDCCristi a răspuns:

Cd.ul miscandu.se provoaca o eroare si se opreste. De recomandat este sa il stingi atunci cand mergi pe drumuri proaste ca s.ar putea sa strici laseru. Iti dau un sfat incearca sa intepenesti bine mp3-radioul.

| nicusor222 a răspuns:

Vezi ca am patit si eu ca tine. Si asta din cauza cd-ului retardat care nu a fost zgariat... avea fobie la marca aia de cd-uri. Daca face cu mai multe asa fixeaza binewinking Daca tot nu inceteaza atata a fost cu el. Sa nu uiti ca sunt si ele facute sa te tina un timpwinking Iar sa il repari mai bine iei altul happy