| Grancearaul a întrebat:

Salut,TPU! De curat mi-am cumparat o masina mai exact un audi a3 8 l 1.6 si nu imi pot da seama de ce nu se aprind stop-urile de la usi si emblemele, nu am nici o siguranta arsa si inca 2 probleme, de ce nu ma tine bateria am consumatori si nu stiu care sunt aceea + baterie noua, si ultima probleme, daca sunt intr-o curba stransa si o iau putin mai tare cam 50km/h pierd directia si se imfraneaza rotile spate si derapez, posibil sa fie caseta de directie dar la blocat rotile spate nu stiu, am patit prima data m-am speriat enorm, a 2 oara eu am vrut sa incerc nu am mai pierdut directia dar s-au blocat rotile spate si am derapat rau, daca ma puteti ajuta la aceste 3 intrebari va rog, dau funda la cel mai bun raspuns si o sa o duc la service daca nu e vreun raspuns ajutator.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Pab a răspuns:

Pentru siguranta ta mergi la un service autorizat cat mai repede.