| Tehnologie a întrebat:

Doresc sa imi fac o mica afacere prin a pune folie auto pe geamuri,faruri,stopuri, etc. si vreau sa stiu care sunt pasii pentru a pleca la drum?(omologare RAR ca totul sa fie legal)Ms!

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti trebuie in primul rand locatie, RAR nu autorizeaza nici un fel de service pana nu au toate conditiile.
Cel mai bine suni la RAR sau le trimiti un mail, si ii intrebi pe ei ce trebuie sa faci pentru a te autoriza sa montezi folie.