| Silent09 a întrebat:

Salut TPU, este posibil sa schimb încuietoarea masinii, adica sa nu mai poata fi descuiata cu cheia actuala? Daca da, cum? Multumesc, dau funda

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Întrebați la reprezentanța mărcii de mașină pe care o aveți.
Mașinile ultimilor 20 de ani mai ales, nu mai au doar clasicile butuce yală. Au închidere centralizată, senzori, coduri legate la computerul mașinii.
Deci, numai la o reprezentanță sau service agreat puteți face o astfel de schimbare.