| R0leX a întrebat:

in vara aceasta as vrea sămi construiesc un BMX. Bugetul meu ar fi de 150-200 lei, ce piese as putea lua pentru a construi unul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici BMX-uri de vanzare:
https://www.olx.ro/oferte/q-bmx/

| R0leX explică (pentru Violleta2022):

Eu as vrea sămi spui daca pot construi un BMX de 150 200 lei. și de unde as putea lua piese.

| Violleta2022 a răspuns (pentru R0leX):

Nu cred ca ai putea construii un BMX de 150-200 lei, pentru simplu fapt ca nu vinde nimeni piese din bicicleta!
dar sunt convina ca poti cumpara cu bani putini un BMX, intreba-ti rudele, vecinii, prietenii si cu siguranata are cineva unul mai vechi pe care nu-l mai foloseste si ti-l poate vinde cu bani putini, pe care tu il poti schimba, daca ii cumperi cateva piese noi de la magazin.