| IgnatVictor a întrebat:

Niste magazine bune, de unde pot cumpara biciclete de oras, din Bucuresti?
- Fara Decathlon, nu-s prea multumit de bicicletele de acolo.
Dar, sa fie magazine specializate, cu membri cu experienta in asta.

2 răspunsuri:
| Robby_Robert_1996 a răspuns:

Bikexpert, veloteca, bicishop, mos ion roată. Depinde și de buget

| IgnatVictor explică (pentru Robby_Robert_1996):

Am observat ca majoritatea bicicletelor de oras duc pana in 2000 de lei. Dar sunt cazuri in care pot fi si mai scumpe. Bugetul acum nu prea conteaza, ca sunt sigur ca sunt site-uri care nu au doar biciclete de peste 4000 de lei (mai ales pentru oras).