| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune biciclete pentru traficul din Bucuresti?

11 răspunsuri:
| liviupaun a răspuns:

Cele cu cadrul drept si fara viteze ca sa pedalezi usor
eu iti recomand o bicicleta din decathlon la 7 milioane dar nu stiu cum ii zice

| naty_3185 a răspuns:

Cursierele! sunt rapide si merg repede!
r

| psiholoaga a răspuns:

Fatacool, ai un amuzant de la mine pentru "drumurile sunt mai bune in capitala". Eh, ce tare. Da, sunt piste pentru biciclisti, dar au fost trasate si ele dupa posibiltati (mai prin mijlocul unui sunt, mai printr-o groapa, mai printr-un copac care s-a incapatanat sa creasca de 100 de ani acolo)... Daca ai curaj, stii sa mergi bine si iti iei casca, poti sa incerci o cursiera si sa mergi pe sosea. Cand e trafic si sunt masinile blocate, e usor. Altfel, trebuie sa ai o usoara dorinta de a muri in tine... Daca nu stii prea bine, ca mine, ia-ti o semicursiera sau o bicicleta de munte si incearca sa pasesti pe piste, printre trecatori indignati ca iti permiti sa ii claxonezi sa se dea de pe pista ta si masini parcate. Dar si aici, o oarecare indemanare e necesara... Bafta!

| urbanghost a răspuns:

Cred ca alea pe 2 roti.

| LoveForShania a răspuns:

Alea cu care poti merge!winking... toate bicicletele sunt bune, si presupun ca la capitala sunt drumurile mai bune!

| DMV a răspuns:

Cea mai buna bicicleta pentru traficul din BucureShit e metroul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trotinetelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea cu masca de gaze si imune la nesimtirea din trafic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele cu doua roti!

| Lorenyk a răspuns:

Cele care zboara. Ar trebui sa inventam asa ceva, nu? Am glumit!

| ingerash_1766 a răspuns:

Cred ca tractorul, la cate gropi sun, sau o bicicleta de munte