| DianaMya a întrebat:

puteti sa-mi raspundeti la o o intrebare : Am o problema cu u aparat electronic este un aparat foto digital GENIUS il pornesc si are bateria (DURASEL) incarcata cu 3 liniute fac trei poze si imi spune ca are bateria slaba. Ce sa fac in privinta asta?
Astept raspunsuri cat mai curand.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata cu sosirea anotimpului rece bateriile isi mai pierd din performante.
Al meu cand vine frigul vrea doar baterii noi si face cam pe sfert din nr de poze pe care le facea vara.