| YanisTamas a întrebat:

Salut TPU! Sper ca ati auzit de modulatoarele auto imi puteti spune si mie ce trebuie facut pentru al "il pune sa cante" nu stiu cum sa ma exprim (trebuie trese fire spre boxe ce trebuie facut la masina)

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu trebuie făcut nimic special. Îl bagi în priza mașinii (locul unde intră bricheta), bagi cardul, stickul, sau ce ai tu și apeși play. Apoi pornești radioul casetofonului și cauți frecvența pe care ai setat modulatorul să emită.

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Exact cum a spus orlando, pui modulatorul in priza, cu un stick in el cu muzica! setezi o frecventa a modulatorului si aceea o cauti pe radio cu scan! cand o gaseste, se va auzi muzica in boxe! bafta!

| YanisTamas explică:

Si volumul il setezi si din casetofon?