| IonutRazvan a întrebat:

Montare cd player auto
Funda pentru cine imi explica

Deci am un cd player auto + 4 boxe 2 ovale spate si doua fata.
din cd player am 8 fire iesiri pentru boxe. as vrea sa stiu daca boxele din spate trebuie legate la anumite fire iar cele din fata de asemenea doar la anumite fire?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Față Gri + Alb
Spate Verde Mov
Și mă rog ai mase la fiecare asta presupun că știi, la Gri de exemplu mai ai un fir Gri cu negru, la alb la fel, verde, mov, etc.
Acum nu știu cum e dar în general Alb și Verde sunt drepta față respectv Spate, și Gri cu mov, stânga.
În rest presupun că știi să alimentezi?
Galben - Curent permanent de la baterie
Roșu - legi de accesoriile de pe cheie, dacă nu vrei pe accesorii legi roșu cu galben împreună. Și negru la masă.

| IonutRazvan explică (pentru Azµre):

Deci gri cu mov stanga...> si alb si verde Dreapta? sigur?

| Azµre a răspuns (pentru IonutRazvan):

Așa ar trebui nu garantez acum depinde de aparat și așa mai departe. Dar în general cam așa e.