| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva site online de piese auto de calitate. sunt o groaza si nu stiu de pe care sa comand.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Autokarma.ro imi pare cel mai ok.

| Utilizator1234 a răspuns:

Eu de pe autokarma.ro comand de mult timp (si pentru mine personal dar si pentru rude/cunostinte). Am gasit chiar si la consumabile piese recomandate de producator cu certificarea aferenta (in cazul meu MB 325.0). Si daca eu am gasit aproape orice acaret pentru trasura mea din '91, sigur au produse pentru aproape orice masina.

| LivLiviu a răspuns:

Iti recomand www.piese-auto.ro mi se pare cel mai bun site de piese auto online, cu preturi mult mai bune ca in majoritatea service-urilor. Este fostul pieseautoshop daca stii.

Alternativa www.ingaraj.ro

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

In functie de ceea ce ai nevoie, de exemplu: http://www.pieseauto.ro/anvelope-vara/
este un site cu o baza de date foarte mare cu mii de piese si accesorii, dar si clienti multumiti!

| Adumitresei_Tudor_2002 a răspuns:

Epiese.ro