| Bulz_Floryn_1992 a întrebat:

Salut tpu...stiti cumva cat costa un cap tractor mercedes benz actros 1844, un captractor scania r620 v8 si un volvo fh16 modelul mai vechi...toate noi de la reprezentanta. imi puteti spune preturile in parte? multumesc anticipat, ofer fundawinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Informeazate la dealerii care vad capuri la mana 2º pe internet pui modelul si second hand.

| Bulz_Floryn_1992 explică (pentru mgtow):

Secound hand am vazut si eu...dar ma interesau noi, cat costa!

| mgtow a răspuns:

Eu am vazut incepand de la 18.000€ pana la 70.000€ in functie de km si conditiile mecanice.

| mgtow a răspuns:

Incepand de la 80.000€ si poate ajunge la peste 100.000€ in functie cu extrasurile alese.